KASPER – SWIX TEAM TVÁŘÍ 62. ROČNÍKU K70

30.01.2017

4. 3. 2017 se pojede již 62. ročník K70. Prestižní závod pětičlenných družstev v klasickém lyžování volnou technikou bude tradičně odstartován ve Sv. Petru ve Špindlerově Mlýně. Na plakátech a letácích bude k účasti zvát loňská vítězná sestava týmu KASPER - SWIX, dohodli se na tom zástupci seriálu Stopy pro život, do kterého je závod zařazen, dále Lokomotivy Trutnov za pořadatele a majitele K70 a vedení KST, jehož členové pomohou i v realizačním týmu s organizací závodu. Družstvo Kasper - SWIX reprezentuje nejen své sponzory, ale zároveň i pořadatele a město Trutnov.

Závodníci KST vstoupili do nové sezony velice úspěšně Tomáš Veber - nová posila, vyhrál Štěpánský běh, 30. 12. 2016 na ČEZ night light maratonu v Bedřichově za účasti kompletní "laufařské" špičky se umístil Petr Javůrek na 8. místě, Jan Hruška na 10. místě a Petr Holub byl 14. Javůrek a Holub zároveň zvítězili ve svých kategoriích. 

8. 1. 2017 na domácí trati na "Para", kde se jela Krakonošova 12 volnou technikou, obsadili závodníci KST kompletní stupně vítězů v pořadí Javůrek, Veber, Holub. Jan Hruška vybojoval 5. Místo a Pavel Vozka byl 8.