Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na již pátý ročník ABB Trutnovského půlmaratonu, který se bude konat v termínu 9. 6. 2018.

Rádi bychom pozvali děti a mládež na 6. ROČNÍK KASPER TRUTNOVSKÝCH KEMPŮ. Sportovní kempy letos proběhnou ve třech na sebe navazujících termínech v červenci - srpnu v Trutnově.

Ač nám počasí příliš nepřeje, díky Černé hoře a zejména Skiresortu Černá hora - Pec trénujeme nejlépe, jak můžeme. Sezónu jsme započali až první lednový víkend na seriálu závodu Ski Tour na Bedřichově. Tímto závodem nám začal poměrně nabitý program a takřka každý víkend jsou závodníci KST na závodech Stopy pro život nebo Skitour.

Za pár dní startujeme první běžecký lyžařský kemp na Černé hoře ve spolupráci MaChr-consulting SkiResort Černá hora - Pec a Kasper - Swix Teamu.

V příštím roce se můžete těšit celkem na 3 turnusy. Bližší informace včetně přihlašování zveřejníme 1. prosince. V případě dotazů pište na jopocoaching@gmail.com. Těšíme se na léto plné sportu a zábavy!

FEEL THE FLOW OVER THE SNOW